چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد یکی از شرکت های موفق ایرانی در زمینه چاپ می باشد که به مدت 35 سال در زمینه های مختلف اعم از چاپ سازمانی، چاپ تجاری، چاپ اداری و … فعالیت نموده و توانسته شایستگی خود را در این زمینه به اثبات برساند. شرکت چاپ پرداد آمادگی خود را برای پذیرش سفارش چاپ سازمانی از سراسر کشور اعلام می نماید. این شرکت می تواند تعداد انبوه سفارشات را با استفاده از دستگاه های چاپ افست با بهترین کیفیت و در اسرع وقت به شما هم میهنان عزیز ارائه دهد.

چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد

چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد

کیفیت بالا و قیمت‌گذاری رقابتی روش کار ما است و  ما به خود افتخار می‌کنیم که توانسته ایم صنعت چاپ سازمانی را به طور تخصصی و با قیمت مناسب انجام دهیم. چاپ سازمانی عمدتاً شامل  بروشورها، کارت‌پستال‌ها، آگهی‌ها، پوشه‌ها، گزارشات، پوسترها، فرم های اداری و فرم های قابل قرائت می باشد. همچنین برخی از سازمان ها ترجیح می دهند آرم سازمان یا شرکت را بر روی وسایلی از قبیل لیوان، خودکار و … به صورت چاپ سازمانی انجام دهند. ما در شرکت چاپ پرداد تجربه و تخصص لازم را برای ارائه دقیق چاپ سازمانی که می‌خواهید داریم و کار را درست در زمان مقرر ارائه می دهیم.
همچنین تکنولوژی و تجهیزات لازم برای ساده کردن فرآیند چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد به کار می رود. خدمات چاپ سازمانی شرکت چاپ پرداد شامل موارد زیر است:

  • چاپ افست
  • چاپ دیجیتال
  • چاپ فرم با سریال و بارکد
  • چاپ فرم ها با اطلاعات متغیر نظیر قبوض آب، برق، تلفن، عوارض شهرداری
  • چاپ دیجیتال بر اساس میزان تقاضا

 

موارد چاپ سازمانی

چاپ سازمانی تقریبا تمامی گزینه های چاپ را در بر می گیرد و شامل چاپ فرم های اداری، فرم های قابل قرائت، بروشورها، کاتالوگ ها، چاپ لیبل، چاپ تقویم و چاپ فاکتور می باشد. برخی از شرکت ها و سازمان ها برای افزایش جذابیت محیط کاری و توسعه کار و تبلیغ برای سازمان خود، اقدام به چاپ سازمانی به صورت انبوه می نماید. شاید در بسیاری از ادارات و سازمان ها وارد شده باشید و با تقویم ها، لیوان ها، خودکارها و بسیاری از اقلام که مخصوص سازمان می باشند مواجه شوید، این اقلام از جمله موارد چاپ سازمانی هستند.

طراحی چاپ سازمانی

در صورتی که طرح آماده برای چاپ های سازمانی خود ندارید، نگران نباشید. شرکت چاپ پرداد با بهره گیری از طراحان و متخصصان گرافیکی با تجربه، طرح های ذهنی و دلخواه شما را به واقعیت تبدیل می کند. در صورتی که یک اتود اولیه از برند و یا آرم سازمان خود در دست دارید می توانید با ایمیل کردن آن به شرکت چاپ پرداد نسبت به طراحی گرافیکی آن اقدام نمایید. طراحان ما کارهایی را خلق می کنند که پس از چاپ آنها افتخار می کنید که نام خود را به صورت چاپ سازمانی در آن قرار داده اید.

همچنین طراحان ما مشاوره خلاقانه برای طراحی لوگو و ایجاد هویت سازمانی جهت ترویج نام سازمان، تجربه خود را به کار می گیرند تا شما و نام سازمان شما را به صورت شگفت انگیز به نمایش درآورند. در هر مرحله از فرایند طراحی که باشید، شرکت چاپ پرداد آماده کمک به شما در ادامه آن و در نهایت به ثمر رسیدن چاپ سازمانی می باشد.

چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد

محصولات تبلیغاتی چاپ سازمانی

ادعای نام سازمانی برای فضای کاری در هر دفتر یا شرکت می تواند به شما احساس افتخار دهد. شما با چاپ سازمانی بر روی هدایا ، اقلام سازمانی، لیوان ساده و یا کلاه با آرم سازمانی می توانید یک تصور بزرگ و ماندگار از سازمان خود ایجاد کنید.

بروشورهای چاپ سازمانی

با طراحی حرفه ای و چاپ سازمانی بروشورهای خود مطمئن باشید، اطلاع رسانی برای سازمان و فروش خود را بالا خواهید برد. شرکت چاپ پرداد با بهره گیری از این ایده بزرگ می تواند با بهره گیری از تیم با تجربه و حرفه ای، این کار را در قالب چاپ سازمانی به شما ارائه دهد.

کاتالوگ های چاپ سازمانی

یکی از مهمترین ابزارهای هر سازمان و فروش، کاتالوگ حرفه ای چاپ شده می باشد. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات و یا سازمان خود را با بهترین کیفیت ممکن در قالب چاپ سازمانی کاتالوگ و با کیفیت بالا معرفی کنید.

فرم های تجاری در چاپ سازمانی

ایجاد فرم های تجاری برای سازمان ها می تواند بدون هیچ زحمتی صورت گیرد. ما به شما در بهبود تصویر برند سازمان و یا شرکت با طراحی فرم های تجاری حرفه ای کمک می کنیم تا سفارشات خرید، فاکتورها و موارد دیگر را تامین کنید.
 

فرم های اداری در چاپ سازمانی

شما می توانید فرم های اداری سازمان خود را با برند سازمان و یا شرکت خود طراحی و چاپ کنید. شرکت چاپ پرداد طراحی فرم های اداری با برند یکسان و سربرگ های یکسان را برای شما فراهم می کند. به طوری که یک چاپ سازمانی حرفه ای و ایده آل در فرم های اداری خود داشته باشید.

پاکت نامه در چاپ سازمانی

در کنار فرم های اداری با یک آرم مشخص و به خصوص، پاکت نامه ای به طرح مشابه می توان یک ایده منحصر به فرد و عالی باشد. زیبایی در چشم بیننده است اما یک تصور قدرتمند و به یاد ماندنی با یک پاکت سفارشی طراحی شده نیز به دیده شدن این زیبایی کمک می کند. طراحان و کارشناسان گرافیک شرکت چاپ پرداد، پاکت نامه های مختلف و فرمت های مختلف را طراحی کرده و در قالب چاپ سازمانی ارائه می کنند. در چاپ پاکت ها می توان از فرمت های کلاسیک، سیاه و سفید و طرح های رنگارنگ چشمگیر استفاده کرد. شرکت چاپ پرداد در ایجاد موارد زیر تخصص دارد:
پاکت نامه
پاکت های تجاری
پاکت کارت
پاکت های بزرگ
پاکت نامه خودکار
پاکت نامه پنجره دار

چاپ سازمانی در شرکت چاپ پرداد

خبرنامه در چاپ سازمانی

خبرنامه ها  در سازمان ها ، عملکرد آن سازمان و یا شرکت را به مشتریان فعلی و بالقوه نشان می دهند. کارشناسان چاپ ما به شما کمک می کنند تا با ساخت یک خبرنامه متشکل از سرفصل های مختلف، عملکرد سازمان خود را  منتشر کرده و گسترش دهید. شرکت چاپ پرداد از طرح های حرفه ای، طرح های چشم نواز و تصاویر زنده استفاده می کند تا خبرنامه شما را به بهترین شکل ممکن منتشر کند. ما انواع خبرنامه ها را با کیفیت بالا و به صورت چاپ سازمانی به شما ارائه می دهیم. از جمله آنها:

خبرنامه های تجاری
خبرنامه های مذهبی
خبرنامه های سفارشی
خبرنامه های شرکت
خبرنامه مدرسه

لیبل ها در چاپ سازمانی

شرکت چاپ پرداد انواع لیبل ها را  طراحی و چاپ می نماید، از جمله آنها:
 لیبل های قطعه ای
        لیبل های  بیضی و مهر و موم شده
        لیبل های با شکل خاص
        لیبل های با شکل مربع
        لیبل های با اشکال مختلف
لیبل های پریمیوم
        لیبل های استاتیک چسبیده
        لیبل های نقره ای و طلایی به صورت برجسته
        لیبل های با فرآیند رنگ مختلف
        لیبل های دیجیتال
لیبل های با دوام
        لیبل شماره متوالی
        لیبل بارکد پیوسته
        لیبل ضد آب
        لیبل بامبو
        لیبل با طول عمر طولانی چاپ
        لیبل نواری که به صورت سفارشی چاپ شده
لیبل های مخصوص
        قابل انتقال
        لیبل های بازتابنده
        لیبل های گرافیک بالا
        لیبل آدرس بازگشت
        لیبل آزمایشگاه
        لیبل لمینت
        لیبل دو طرفه
لیبل های چاپگر
       لیبل های سفارشی کامپیوتر
       لیبل های توزیع سهام
       لیبل های لیزری
       لیبل های حرارتی

ما با افتخار به مشتریان محلی و منطقه ای که به دنبال چاپ سازمانی حرفه ای و طراحی اولیه برای چاپ سازمانی می باشند، خدمات لازم را ارائه می کنیم.