OffsetPrinting

طراحی و چاپ انواع فرم‌های افست

انواع فرم های چاپی تک رنگ تا چهار رنگ، با انواع کاغذ تحریر/گلاسه/پشت چسب دار/ مقوا/کارتی و … با پرفراژ و  سریال. فرم های اداری، قبوض اداری، ست سربرگ و پاکت نامه اداری

طراحی و چاپ انواع تراکت و بروشور

طراحی و چاپ انواع بروشور و تراکت و دفترچه و کتابچه تبلیغاتی، با خط تا و صحافی

bill

چاپ و توزیع کلیه قبوض آب، برق، گاز، تلفن و خدمات شهری

شرکت پرداد بیش از ۳۰ سال است که کلیه در طراحی و تولید و چاپ و پرینت کلیه قبوض خدمات شهری از قبیل آب، برق، گاز، تلفن، عوارض شهرداری با سازمان های مربوطه همکاری نزدیک دارد.

انواع پاسخنامه و پرسشنامه

شرکت پرداد با سالها تجربه در ضمینه طراحی، چاپ پاسخنامه های آزمون ها در برگزاری بسیاری از آزمون های منطقه ای و کشوری مشارکت دارد. همچنین ما قادر به تصحیح اتوماتیک پاسخنامه ها بعد از برگزاری آزمون و ارائه سریع نتیجه ها به مسئولین برگزاری هستیم.

فرم‌های کامپیوتری پیوسته یک نسخه و چند نسخه

شرکت پرداد با طراحی و چاپ فرم های پیوسته کامپیوتری به مشتریان خود کمک میکند تا انواع فرمهای حرفه ای را برای مصارف مختلف در اختیار داشته باشند. چاپ با چاپگرهای نقطه ای و تصمه ای بر روی این کاغذها بسیار راحت بوده و سرعت کار را بسیار بالا می برد.

فرمهای چند نسخه بدون کاربن

فرمهای چند نسخه بدون کاربن به راحتی به مشتریان امکان چاپ چند نسخه بدون نیاز به استفاده و یا تعویض کاربن را میدهد. این کاغذ ها بسیار مناسب برای ادارات و سازمانها و قابل چاپ توسط چاپگر های نقطه ای هستند و با سرعت بالا به راندمان کار کمک می کنند.

Typing

ورود اطلاعات

بیش از سی سال است که شرکت پرداد پیشتاز در ارائه خدمات ورود و پردازش اطلاعات به سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی در تمامی نقاط ایران است.

شرکت پرداد شهرت و تجربه بالایی در ورود، پردازش، آنالیز اطلاعات و تهیه گزارش های تخصصی و هدفمند در جنوب ایران دارد.

database

طراحی و تولید بانک های اطلاعاتی

شرکت پرداد تخصص و سابقه درخشانی در زمینه طراحی و تولید بانک های اطلاعاتی بزرگ و کوچک دارد. ما می توانیم برای همه نیازهای شما بانک های اطلاعاتی ایجاد کنیم و برنامه های مختص شما تولید کنیم.