چاپ کاتالوگ در شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد به عنوان اولین شرکت ایرانی و با 35 سال سابقه در کار چاپ از دستگاه های افست و مین فریم برای انواع چاپ به صورت مکانیزه بهره می برد. همچنین شرکت چاپ پرداد مفتخر است که به شما هم میهنان عزیز از سراسر کشور خدمات چاپ ارائه می دهد. یکی از چاپ های انجام شده در قالب انبوه و با کیفیت بالا در شرکت چاپ پرداد، چاپ کاتالوگ است که در انواع مختلفی انجام می شود.

اندازه چاپ کاتالوگ چاپخانه پرداد

انواع چاپ کاتالوگ

امکان چاپ کاتالوگ برای سفارشات با تعداد کم از 500 عدد تا سفارشات با تعداد زیاد وجود دارد که برای شرکت‌های کوچک و بزرگ مناسب می باشند. چاپ کاتالوگ با هر کیفیتی سازگار است، چه سفارش چاپ کاتالوگ هدیه، کاتالوگ لباس یا هر نوع دیگری که باشند. 

اندازه چاپ کاتالوگ چاپخانه پرداد

اندازه های چاپ کاتالوگ

شما می‌توانید اندازه های چاپ کاتالوگ را از میان اندازه های استاندارد کاتالوگ پیشنهادی ما انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم به رایج‌ترین اندازه های چاپ کاتالوگ مورد استفاده در شرکت چاپ پرداد اشاره ای داشته باشیم.

5.5”*8.5”

بهترین استفاده برای توصیف چند محصول با فضای کافی برای توصیف کوتاه می باشد. به عنوان مثال این اندازه می تواند برای کاتالوگ‌های فروشگاه های ساعت و جواهرات مورد استفاده قرار گیرد.

6”*6” الی 6”*9”  

کاتالوگ های مستطیلی شکل می باشند که برای توصیف محصولات و خدمات با کم‌ترین ویژگی‌ها مناسب می باشند.

 8.5”*11” الی 9”*12”

اکثر کاتالوگ به این اندازه چاپ می شوند و غالباً برای توضیحات مربوط به ویژگی های لباس و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد.

12”*12”

بزرگ‌ترین اندازه استاندارد چاپ کاتالوگ برای نشان دادن تعداد زیادی از محصولات و خدمات آنها استفاده می شود. این اندازه از کاتالوگ ها دارای قابلیت نشان دادن نمونه محصولات می باشند و از جمله آنها می توان به  کاتالوگ‌ فروشگاه عمومی و کاتالوگ سوپرمارکت اشاره کرد که اطلاعات بیشتری را نشان می دهد.

 اندازه های سفارشی

شما می‌توانید طرح کاتالوگ خود را با اندازه‌های سفارشی چاپ کنید و از قالب‌های کاتالوگ رایگان ما استفاده کنید و یا کارهای تکنیکی گذشته شرکت چاپ ما را بررسی کنید.

اندازه چاپ کاتالوگ چاپخانه پرداد

سفارش چاپ کاتالوگ

سفارش در شرکت چاپ پرداد به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی انجام میشود. شما می تواند با تماس با هر یک از شماره های زیر، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:

  • 071-32305860
  • 071-32305529
  • 071-32303723
  • 071-32359521
  • 071-32300428
  • 09173048381

همچنین می توانید به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای هدایت، ساختمان 310، طبقه3 ، شرکت چاپ پرداد مراجعه کرده و سفارشات خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در صورتی که سفارش خود را از شهر دیگری انجام می دهید می توانید به ادرس سایت ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کنید.