چاپ تراکت در شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد، اولین شرکت چاپ ایرانی با 35 سال سابقه در زمینه چاپ با استفاده از دستگاه های چاپ افست و کامپیوترهای مین فریم کارهای چاپی از قبیل چاپ تراکت را  به صورت مکانیزه انجام می دهد. همچنین شرکت چاپ پرداد مفتخر است که به شما هم میهنان عزیز از سراسر کشور خدمات چاپ ارائه دهد. چاپ تراکت یکی از موارد چاپی است که در تعداد بسیار بالا انجام می شود.

شرکت چاپ پرداد، سفارش چاپ کاتالوگ را از انواع شرکت های تجاری و کسب و کارهای کوچک و بزرگ با ارائه بهترین کیفیت چاپ، پذیرش می کند.

چاپ تراکت

این چاپ یک روش کارآمد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی در مورد کسب و کار شرکت های تجاری مختلف و معرفی برخی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ در یک تراکت کوچک استفاده می شود.

چاپ تراکت یکی از روش های توسعه و شناخت کسب و کارهای متفاوت و تخفیفات آن است. همچنین چاپ تراکت پیام های ارزشمندی را در ترکیبی از تصویر و متن به دست مردم می دهد. شما می توانید انواع تراکت ها را با برترین کیفیت و به صورت رنگی در شرکت چاپ پرداد به وسیله بهترین دستگاه های چاپ انجام دهید.

انواع چاپ تراکت

چاپ تراکت در انواع مختلفی انجام می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شایع ترین انواع چاپ تراکت برای اندازه های 6.5*5.5  به صورت تاشو و بر روی کاغذ های براق و کاغذ های مات انجام می شود.
  • چاپ تراکت در اندازه های 5.5*3.25 بر روی کاغذ مات و براق با کیفیت بالا و به صورت رنگی و سیاه سفید انجام می شود.

در شرکت چاپ پرداد تقریبا انواع چاپ تراکت پشتیبانی می شود که متداول ترین چاپ تراکت در اشکال تاشو سه تایی تاشو تکی و تاشو دوتایی انجام می شود. تراکت به سبک تاشو، یک نمای پانل مانند و شکیل به کار می دهد.

چاپ تراکت

سفارش چاپ تراکت

سفارش در شرکت چاپ پرداد به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی انجام میشود. شما می تواند با تماس با هر یک از شماره های زیر، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:

  • 071-32305860
  • 071-32305529
  • 071-32303723
  • 071-32359521
  • 071-32300428
  • 09173048381

همچنین می توانید به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای هدایت، ساختمان 310، طبقه3 ، شرکت چاپ پرداد مراجعه کرده و سفارشات خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در صورتی که سفارش خود را از شهر دیگری انجام می دهید می توانید به ادرس سایت ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کنید.