چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد با ارائه خدمات چاپ طی 30 سال سابقه درخشان به عنوان یکی از شرکت های چاپ تجاری در ایران شناخته شده که توانسته به چاپ تجاری رونق بیشتری دهد.

شرکت چاپ پرداد به بهره گیری از دستگاه های چاپ مین فریم خدمات چاپ تجاری را به روش های افست و دیجیتال در اندازه انبوه و اندک انجام می دهد. صنعت چاپ تجاری انواع متنوعی از موارد چاپی، از جمله بازاریابی مستقیم، کتابها، پوسترها، کاتالوگها، مجلات، صورتحساب های معاملات و اظهارات، کارتن و بسته بندی و یادداشت های عکس را تولید می کند. همچنین بسیاری از چاپ تجاری خدماتی نظیر طراحی گرافیکی، بسته بندی، تحویل، ارسال، تجزیه و تحلیل و پورتال های سفارش آنلاین را ارائه می دهند.

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

موارد کاربرد چاپ تجاری
 

چاپ تجاری اغلب برای شرکت های تجاری رو به توسعه که قصد توسعه کار خود و معرفی آن به ارگان های مختلف را دارند استفاده می شود. در پی این چاپ، تبلیغاتی در اشکال مختلفی از پوستر، لیبل، کاتالوگ، بروشور و … انجام  می شود.شرکت چاپ پرداد هر یک از این موارد را برای شرکت ها و سازمان های تجاری با بهترین کیفیت و بالاترین خدمات ارائه می دهد.
 

بخش چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد
 

بخش چاپ تجاری شامل تمام خدمات چاپی می شود که محصول چاپ شده و محصول نهایی را شامل می شود. در این حالت فرایند چاپ، خدمات اصلی مربوط به چاپ تجاری ارائه می شود. چاپ تجاری شامل فرآیندهای چاپ دیجیتال و چاپ آنالوگ می باشد و تفاوت بین این تکنیک های مختلف چاپ دیجیتال یا آنالوگ، استفاده از سیستم های چاپ مختلف است. چاپ تجاری شامل موارد زیر می باشد.

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

چاپ تجاری دیجیتال
 

بخش چاپ دیجیتال همه خدمات چاپ با استفاده از سیستم‌های چاپ دیجیتال تامین می‌شوند و این بخش تمام این خدمات را پوشش می‌دهد. علاوه بر اینکه بین تعداد انبوه چاپ و تعداد کم چاپ تمایز قایل می‌شود.
 

چاپ تجاری انبوه
 

چاپ تعداد انبوه یا بسیار زیاد برای تولید محصولات چاپ تجاری بسیار بزرگ و با عرض چاپ معمولی که تقریباً اندازه های آنها چیزی مابین 1 تا 5 متر می باشد و در طیف گسترده ای از بسترهای مختلف رنگ به چاپ می رسد. این نوع از چاپ تجاری شامل موارد زیر می باشد:
 

–       نمایش، پوستر، نشانه
–       آگهی ها، تصاویر بزرگ، روکش افقی
–       تبلیغات حمل و نقل، تبلیغات خودرو
–       چاپ پارچه و پرچم، نشانگرهای نرم
–       طراحی داخلی، چاپ تصویر
–       عکس ها و نسخه های هنری

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

چاپ تجاری در تعداد اندک

 

شرکت چاپ پرداد علاوه بر چاپ انبوه، مقدار چاپ کم را نیز پذیرش می کند که این خدمات چاپ و تولید با تعداد اندک برای چاپ تمام محصولات حرفه ای به کار می رود. موارد زیر از قبیل چاپ این دسته می باشند:
–      کارت بازرگانی
–      مقاله
–      فلیکر
–      بروشور

چاپ  تجاری معمولی
 

چاپ متعارف یا چاپ معمولی اصطلاح مورد استفاده برای فرآیندهای چاپ معمولی، چاپ فلکسو، چاپ افست، چاپ روی صفحه و چاپ گراور می باشد که شرکت چاپ پرداد از هر یکی از آنها در کار چاپ بهره میبرد.

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

چاپ تجاری فلكسو
 

چاپ فلکسو نقش عمده ای را در بخش چاپ تجاری و بسته بندی ایفا می کند. چاپ تعدادی از موارد چاپی غیر جذب در عرض رادیویی بین 60 الی 150 لیپو و گاهی اوقات با افزایش نقطه چاپ کاغذ فلکسو همراه است. محصولاتی که به این روش به مرحله چاپ می رسند شامل موارد زیر می باشند:
–       لیبل ها در اشکال چند تایی و تکی
–        انواع بسته بندی

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

چاپ تجاری به روش چاپ افست

 

چاپ افست یکی تکنیک هایی است که با استفاده از جوهر، فرآیند چاپ با وضوح خطی بین 150 تا 300 لیپوتری کار می کند. چاپ افست اغلب برای تولید چاپ های با تعداد انبوه و بسیار بزرگ استفاده می شود. محصولات نهایی حاصل از این چاپ شامل موارد زیر می باشند.
–       فلیرس
–       پوسترها
–       موارد تبلیغاتی
 

چاپ تجاری صفحات بزرگ
 

برای چاپ صفحات بزرگ معمولا از راه ‌حل‌ های خطی تا ۸۵ dpi  استفاده می شود. معمولا در چاپ صفحات بزرگ از رنگ‌های نقطه‌ای و طیف وسیعی از لایه‌های مختلف استفاده می شود. محصولات نهایی که به عنوان صفحات بزرگ به مرحله چاپ می رسند معمولاً شامل موارد زیر می باشند:
–       چاپ پوستر و بنرها
–       چاپ تبلیغات
–       چاپ هنری

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

چاپ تجاری به همراه حکاکی

 

معمولاً در این نوع چاپ ،عناصر چاپ شده بر روی کاغذ و یا حامل  تصویر با استفاده از فشار و تماس دستگاهی دیگر و از بالا و ایجاد چسبندگی بر روی کاغذ با سرعت بالا و معمولا در نسخه های چاپ بزرگ حک می شوند. محصول نهایی در این نوع چاپ معمولاً در موارد زیر به کار می روند:
–       مجلات
–       کاتالوگ ها
–       بسته بندی
–       دکوراسیون
 

پیش چاپ تجاری
 

پیش چاپ فرآیندهای مختلف و روش های مورد استفاده برای آماده سازی چاپ تجاری که شامل مراحل آماده سازی داده، طراحی ، پردازش تصویر، مدیریت رنگ و غیره می باشد. پیش چاپ معمولاً در قالب آثار هنری دیجیتال و یا چاپ فرم ها، صفحات، اسکناس ها و بلوک ها برای چاپ نهایی یا فرایند چاپ استفاده می شود. پیش چاپ معمولاً در موارد زیر به کار می رود:
–      چاپ مدارک
–      چاپ تخصصی هنرهای تجسمی
–      چاپ فرم های چاپ  از قبیل فیلم ها، اسکناس ها و صفحات آماده

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

 

ثبت سفارش چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد
 

به عنوان کلام آخر می توان گفت فراموش نکنید شما در شرکت چاپ پرداد می توانید از بهترین خدمات با کمترین هزینه بهره مند شوید. به سایت ما با آدرس اینترنتی www. pardadco.com مراجعه کنید و تک تک محصولات ما را مشاهده کنید. در نهایت با مشاهده کیفیت کار شما تصمیم گیرنده هستید که کیفیت را به هزینه ترجیح دهید.

برای ثبت سفارش چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد می توانید به روش های مختلف از قبیل تماس تلفنی، حضوری و اینترنتی سفارش های مربوطه خود را از شرکت چاپ پرداد درخواست کنید. شما می تواند به صورت تلفنی و با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:
987132305860
987132305529
987132359521
989171181312

برای ثبت سفارش چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد، می توانید با هریک از شماره های بالا تماس گرفته و نسبت به درخواست چاپ خود اقدام کنید. همچنین الزامی وجود ندارد که شما پس از تماس با شرکت چاپ پرداد، حتماً سفارشی ثبت کنید. می توانید در زمینه انواع چاپ تجاری،  کیفیت کار و یا سرعت و خدمات شرکت چاپ پرداد سوال کنید و در این زمینه جواب سوالات خود را دریافت کنید.
یکی دیگر از راه های ثبت سفارش چاپ تجاری در شرکت چاپ پرداد مراجعه به سایت شرکت چاپ پرداد می باشد. در سایت شرکت چاپ پرداد، ایمیل شرکت نیز قرار دارد. شما از طریق ایمیل می توانید سوالات و یا سفارش چاپ خود را برای شرکت چاپ پرداد ارسال کنید. اپراتور شرکت چاپ پرداد در اولین فرصت و در اسرع وقت ایمیل شما را پاسخ خواهد داد. ایمیل شرکت چاپ پرداد info@perdadco.com می باشد.

علاوه بر این می توانید به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای هدایت، ساختمان 310، طبقه3، شرکت چاپ پرداد مراجعه کرده و سفارشات خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در صورتی که سفارش خود را از شهر دیگری انجام می دهید می توانید به آدرس سایت ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کنید. ما در شرکت چاپ پرداد کیفیت کار را برای شما تضمین می کنیم.