معرفی شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد یکی از شرکت های ایرانی موفق در زمینه چاپ افست و چاپ دیجیتال می باشد که از سال 1363 فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. شرکت چاپ پرداد به مدت 35 است که در ایران فعالیت می نماید و در این میان توانسته موفقیت های بسیاری را در زمینه چاپ سازمانی و چاپ تجاری حاصل کند. شرکت چاپ پرداد با بهره گیری از کامپیوترهای مین فریم و روش چاپ افست و دیجیتال از سرعت بالایی در چاپ، بسته بندی و ارائه محصول نهایی به مشتریان برخوردار است.

چاپخانه پرداد در شرکت چاپ پرداد

ما در شرکت چاپ پرداد با بکارگیری تیمی فعال و با پشتکار فوق العاده آماده ارائه خدمات چاپ به تمام ارگان ها و سازمانها از سراسر ایران هستیم. شرکت چاپ پرداد تا به امروز موفق به چاپ قبوض آب، برق، گاز، تلفن، عوارض شهرداری بسیاری از استان ها، فرم های قابل قرائت، فرم های اداری، فرم های پرفراژ، بروشورها، کاتالوگ ها و لیبل ها شده است که برای چاپ آنها از مکانیزم خاصی استفاده می کند.

بخش های مختلف شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد با وسعت کاری بسیار جهت ارائه کارهای انبوه از بخش های کاربران و اپراتورهای پذیرنده سفارش، کارشناس فنی و کارشناس گرافیک و بخش طراحی که از طراحان حرفه ای برای آماده سازی طرح های نهایی چاپ و سفارش ها تشکیل شده است.

کاربران و اپراتورهای شرکت چاپ پرداد در بخش پذیرش سفارش

در بخش کاربران و اپراتورهای شرکت چاپ پرداد، سفارشات مشتریان اعم از سفارشات خام و سفارشات همراه با طرح اولیه برای چاپ از سوی کاربران پذیرش می شوند. پذیرش سفارش ها در این بخش به روش های تلفنی، اینترنتی و حضوری توسط کاربران انجام می شود.
 

کاربران پس از دریافت سفارش چاپ آن را مورد بررسی قرار داده و با ارائه آن به بخش کارشناسی و بخش طراحی ، نتیجه نهایی را به مشتری ارائه می دهند که میزان چاپ، کیفیت چاپ، مدت زمان لازم جهت تحویل و هزینه چاپ را مشخص می کند. پس از این مرحله سفارش ثبت شده و به بخش بعدی ارجاع داده می شود.

خدمات چاپ شرکت پرداد اولین چاپخانه ایران در شیراز

طراحان شرکت چاپ پرداد در بخش طراحی

شرکت چاپ پرداد با به کارگیری طراحان گرافیک حرفه ای و زبده در بخش طراحی، کار طراحی را برای بسیاری از سازمان ها و ارگان ها به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهد. همچنین طراحان برای راحتی کار مشتریان طرح های آماده برای رویت کارهای انجام شده تو چاپ شده شرکت چاپ پرداد را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا تصمیم گیری را برای آنها ساده تر سازند.

طراحان برای طراحی کار برای مشتریان، یک کار پیش چاپ را آماده می کنند تا رضایت مشتری را پیش از انجام چاپ نهایی کسب کنند و با اطمینان کار را برای چاپ ارسال کنند.
 

کارشناسان شرکت چاپ پرداد در بخش کارشناسی

در بخش کارشناسی، بررسی های مربوط به چاپ و بررسی فنی دستگاه های چاپ و رنگ آنها مورد بررسی قرار می گیرد. پس از طراحی کار نهایی به بخش کارشناسی ارسال می شود تا از کیفیت چاپ آن توسط دستگاه ها چاپ اطمینان حاصل شود. کارشناسان گرافیگی دستگاه های چاپ را برای ارائه چاپ با کیفیت آماده سازی می کنند و نسخه اصلی را برای چاپ به دستگاه می دهند تا کار چاپ را آغاز کنند. در نهایت نتیجه چاپ را به بخش بعدی ارجاع می دهند.

بخش برش شرکت چاپ پرداد

در صورتی که کار نیاز برش داشته باشد، در بخش برش و آماده سازی بر اساس اندازه، برش های لازم روی کار انجام می شود و در نهایت کار پس از برش در بخش برش شرکت چاپ پرداد به بخش بعدی ارجاع داده می شود.
 

بخش بسته بندی شرکت چاپ پرداد

در شرکت چاپ پرداد در مرحله نهایی محصول پس از چاپ و برش به بخش بسته بندی ارجاع داده می شود تا به صورت کاملاً تمیز و مرتب به مشتری تحویل داده شود. در بخش بسته بندی کارها بر اساس تعداد یکسان در بسته هایی به یک اندازه قرار گرفته و بسته بندی می شوند. پس از بسته بندی به مشتری اطلاع داده می شود تا برای دریافت سفارش به صورت حضوری تشریف بیاورند یا محصولات به آدرس اعلامی ارسال شوند.

چاپخانه پرداد در شرکت چاپ پرداد

کارهای شرکت چاپ پرداد

شرکت های چاپ پرداد با بهره گیری از بخش هایی که در بالا ذکر شد، سفارش ها و کارهای متنوعی را ارائه می دهد. از قبیل این کارها موارد زیر می باشند:
چاپ سازمانی
چاپ تجاری
 

چاپ سازمانی شرکت چاپ پرداد
 

چاپ سازمانی برای سازمان ها و ارگان ها و ادارات انجام می شود که نیاز به چاپ انبوه برای تامین فرم های اداری، فرم های قابل قرائت، فرم های اداری و چاپ کتاب دارد.

هر شرکت برای ارائه خدمات و فرم ها به ارباب رجوع خود به برخی فرم ها، پاکت نامه ها و برخی فرم های بخصوص که مختص سازمان و با آرم سازمان می باشند،  نیاز دارند. بیمارستان ها و ادارات را در نظر بگیرید که برای بیمار نسخه با آرم مخصوص بیمارستان مورد نیاز آنها می باشد و یا ادارات و سازمان های اداری برای برگزار کردن آزمون ها و دریافت برخی اطلاعات نیاز به فرم های قابل قرائت دارند. تمامی این ارگان های و سازمان ها و ادارات می توانند برای چاپ تمام موارد گفته شده با بهترین کیفیت و هزینه مناسب، سفارش خود را در شرکت چاپ پرداد ثبت نمایند و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت کنند.

شرکت چاپ پرداد همیشه از تحویل به موقع سفارش از خوش نامی خوبی برخوردار بوده و در طی 35 سال توانسته اطمینان و رضایت بسیاری از سازمان ها و ادارات را جلب کند.
 

چاپ تجاری شرکت چاپ پرداد

چاپ تجاری یکی از دیگر از روش های چاپ برای توسعه و گسترش کسب و کارهای متفاوت اعم از شرکت های تجاری، کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد که توسط شرکت چاپ پرداد انجام می باشد. انواع محصولاتی که می توانند به توسعه کسب و کارها کمک کنند شامل بروشورها، کاتالوگ ها، لیبل ها یا برچسب ها، چاپ بسته بندی، چاپ تراکت، چاپ تقویم و چاپ فاکتور می باشد.

شرکت چاپ پرداد با بهره گیری از بهترین کادر و بهترین دستگاه های چاپ می تواند تمامی این موارد را با کیفیت بالا در اسرع وقت به مشتریان ارائه دهد. از یاد نبرید شرکت چاپ پرداد از شهرت در  خوش نامی و خوش قولی برخوردار بوده و در طی چند سال اخیر توانسته اعتماد  و رضایت بسیاری از شرکت های تجاری را به خود جلب کند.

چاپخانه پرداد در شرکت چاپ پرداد

خدمات شرکت چاپ پرداد

برای ثبت سفارش خود در شرکت چاپ پرداد، می توانید به صورت تلفنی، حضوری و یا اینترنتی این کار را انجام دهید. شرکت چاپ پرداد تدبیری را برای ثبت سفارش به صورت اینترنتی و تلفنی اندیشیده تا در صورتی که امکان حضور در محل برای شما مقدور نبود، بتوانید سفارش خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنید.
 

در صورتی که کارهای شما در اداره، سازمان و یا شرکت تجاری بسیار است و نمی توانید برای ثبت سفارش به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید، می توانید از این خدمات بهره مند شوید. همچنین در صورتی که سفارش مشتری به میزان انبوه باشد، بنا به خواست مشتری شرکت چاپ پرداد اقدام به ارسال محصول نهایی به شرکت، سازمان و یا ادارات می کند. در نتیجه برای این مورد نگران نباشید زیرا شرکت چاپ پرداد برای این موضوع هم فکری کرده، البته هزینه حمل و ارسال آن ها به شرکت ها و سازمان ها به عهده مشتری می باشد.

سفارش چاپ

سفارش در شرکت چاپ پرداد به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی انجام میشود. شما می تواند با تماس با هر یک از شماره های زیر، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:

  • 071-32305860
  • 071-32305529
  • 071-32303723
  • 071-32359521
  • 071-32300428
  • 09173048381

همچنین می توانید به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای هدایت، ساختمان 310، طبقه3 ، شرکت چاپ پرداد مراجعه کرده و سفارشات خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در صورتی که سفارش خود را از شهر دیگری انجام می دهید می توانید به ادرس سایت ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کنید.