خدمات چاپی شرکت چاپ پرداد

شرکت چاپ پرداد فعالیت چاپ خود را از سال 1363 آغاز نمود و طی 35 سال توانسته بهترین خدمات چاپی را به شرکت ها، سازمان ها و بسیاری از ادارات ارائه دهد. خدمات چاپی شرکت چاپ پرداد شامل چاپ طراحی و قرائت فرم های قابل قرائت می باشد. شما می توانید هر یک از کارهای خود را در نهایت به صورت افست و یا دیجیتال چاپ کنید. در صورتی که تعداد چاپ بالایی درخواست داده باشید، چاپ افست برای کار شما در نظر گرفته می شود و در صورتی که چاپ کمتر از 2000 نسخه داشته باشید، چاپ شما به صورت دیجیتال انجام خواهد شد.

خدمات چاپ شرکت چاپ پرداد

خدمات چاپی و طراحی در شرکت چاپ پرداد

خدمات چاپی و طراحی بخشی از شرکت چاپ پرداد می باشد که از طریق آن شما می توانید طرح دلخواه خود را برای چاپ ارائه دهید. بسیاری از افراد یک طراحی ذهنی را در سر دارند و مابقی کار را به بخش طراحی شرکت چاپ پرداد می سپارند که بر اساس آن، این بخش چند طراحی اولیه را برای چاپ آماده می کند و پس از تایید مشتری اقدام به چاپ آن می نماید.

در برخی مواقع نیز مشتریان یک طراحی اولیه از کاری که می خواهند به چاپ برسانند را آماده کرده اند و تنها برای چاپ آن به شرکت چاپ پرداد مراجعه می کنند که در این صورت این افراد تنها نیاز به خدمات چاپی دارند. برای این منظور باید طراحی اولیه خود را با پسوند به خصوص و در یک قالب مشخص آماده کنند. با این اوصاف شما می توانید فایل های مورد نیازتان را با قالب دلخواه خود در قالب فایل های PDF و  Tiff و با کیفیت چاپCMKY با رزولوشن 300 انجام دهید و تنها خدمات چاپی آن را از ما دریافت کنید. البته می توانید طراحی و چاپ کار خود را به طور همزمان به ما بسپارید و بهترین کار را با کیفیت بالا دریافت کنید.

خدمات چاپ شرکت چاپ پرداد

خدمات چاپی و قرائت فرم های قرائت شونده

یکی دیگر از خدمات چاپی شرکت چاپ پرداد، خدمات قرائت فرم های قابل قرائت می باشد. فرم های قرائت شونده، فرم هایی هستند که برای برگزاری آزمون های سازمانی و اداری از آنها استفاده می شود. این فرم ها به وسیله سیستم و بر اساس مکانیزم به خصوصی قرائت می شوند. کل کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و در نهایت نتایج آنها به چاپ می رسد. شما می توانید برای دریافت خدمات قرائت فرم های قرائت شونده با شرکت چاپ پرداد تماس گرفته و خدمات مورد نیازتان را درخواست کنید. همچنین شرکت چاپ پرداد با بهره گیری از کادری مجرب و سیستم های با سرعت بالا، این کار را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد.
 

شرکت چاپ پرداد هر یک از خدمات چاپی، طراحی و قرائت فرم های قرائت شونده را در تعداد انبوه برای سازمان ها و ادارات پذیرش کرده و آنها را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به مشتریان خود تحویل می دهد. شما می توانید با هریک از شماره های تماس شرکت چاپ پرداد تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سفارش چاپ

سفارش در شرکت چاپ پرداد به صورت تلفنی، حضوری و اینترنتی انجام میشود. شما می تواند با تماس با هر یک از شماره های زیر، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید:

  • 071-32305860
  • 071-32305529
  • 071-32303723
  • 071-32359521
  • 071-32300428
  • 09173048381

همچنین می توانید به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای هدایت، ساختمان 310، طبقه3 ، شرکت چاپ پرداد مراجعه کرده و سفارشات خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در صورتی که سفارش خود را از شهر دیگری انجام می دهید می توانید به ادرس سایت ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کنید.